Jedynka

Poznaj rodzinę marki Jedynka

Jedynka to rodzina produktów o potwierdzonej jakości do dekorowania i ochrony różnych powierzchni wewnątrz i wokół domu, od lat pomagająca spełniać marzenia remontowe Polaków. Wśród produktów sygnowanych tą marką znajdują się farby w bogatej kolorystyce do ścian i sufitów oraz elewacji, umożliwiające realizacje nawet najbardziej śmiałych pomysłów dekoracyjnych. Jedynka to także specjalistyczne produkty pozwalające skutecznie zabezpieczyć elementy drewniane i metalowe na zewnątrz domu, zachowując ich urok przez wiele lat lub nadając im drugie życie poprzez zastosowanie zupełnie nowych barw.

 

Dzięki stale udoskonalanym recepturom Jedynka zapewnia funkcjonalne rozwiązania uwzgledniające aktualne trendy rynkowe, które pozwalają w łatwy sposób dokonać barwnej metamorfozy w domu oraz zadbać o jego efektowny wygląd zewnętrzny - zarówno pod względem modnej kolorystyki elewacji, jak i estetyki elementów drewnianych i metalowych.

 

Produkty Jedynka są przyjazne dla użytkownika, maluje się nimi sprawnie i bez niespodzianek, dlatego są trafnym wyborem także dla osób samodzielnie przeprowadzających remont czy dokonujących prac renowacyjno-dekoracyjnych wokół domu.

 

Potwierdzeniem jakości i uznania dla produktów sygnowanych marką Jedynka jest przyznawany regularnie głosami konsumentów tytuł Superbrands, wyróżniający marki, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania użytkowników i są przez nich chętnie polecane.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color